Ogłoszenie o naborze opiekuna

 

 

 

Uniwersytet Warszawski wraz Instytutem Komeńskiego sp. z o.o. sp. komandytowa poszukuje opiekunów do pracy w żłobku utworzonym w ramach Projektu „Uniwersyteckie Maluchy – przyzakładowy żłobek Uniwersytetu Warszawskiego”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet I. Zatrudnienie i integracja społeczna Działania 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego.

 Osoby ubiegające się o pracę powinny spełniać następujące wymagania:

-  wykształcenie wyższe pedagogiczne – kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika przedszkolna lub pedagogika wczesnoszkolna,

- co najmniej roczne doświadczenie zawodowe lub osobiste w opiece nad dziećmi poniżej 3 roku życia,

- kreatywność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

- odpowiedzialność,

- wysoka kultura osobista,

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do ciągłego samodoskonalenia,

- mile widziane uzdolnienia artystyczne i dodatkowe kwalifikacje do pracy z małymi dziećmi (np. udział w szkoleniach i kursach).

 

Oferty zwierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 7 sierpnia 2013 r. z dopiskiem w temacie wiadomości: Opiekun w żłobku „Uniwersyteckie Maluchy”.

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

 Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Komeńskiego sp. z o.o. sp. komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002, Nr 101,poz.926 z późn. zm.

 

 

 

KOMPETENTNE PRZEDSZKOLAKI

NEWSLETTER

Strona główna | O nas | Księgarnia | Trenerzy | Kalendarium | Konferencje | Kontakt | Szkolenia | Newsletter